Susipažinkime.

Esu Sandra, vestuvių ir portretų fotografė.

Fotografija mano gyvenime jau 10 metų. Per tą laiką išbandžiau įvairias jos sritis - meninį portretą, mados, šokio fotografiją. Šios patirtys padėjo pažinti save ir aptikti, kad mieliausiai įamžinu žmogų - meniškai, stilistiškai ir lyriškai apipavidalintą jo portretą.

Fotografuodama vestuves, atrandu džiaugsmą kalbėti vaizdais, skiriu daug dėmesio detalėms, apšvietimui, natūraliai kūno kalbai, spontaniškumui. Šventės metu ne tik pasakoju dienos įvykius kaip nepastebima metraštininkė ir dviejų žmonių meilės liudytoja, bet ir tampu drauge, su kuria lengva ir ramu būti.

Jeigu Tu mane suradai ir esi mano kely - esi tikras ir labai gražus vidumi. Nemėgsti pozuoti, todėl fotografuosiu iš tolo ir nepastebimai. Gaudysiu tavo vidinę estetiką, žavesį ir eleganciją.

Su manimi bus paprasta, nereikės beveik nieko daryti. Tik būt savimi - atsipalaiduojant, kiek tik gali. O tuo, kad svarbų gyvenimo įvykį prisimintum su maloniu jauduliu, pasirūpinsiu aš.

Tavo šventėje fiksuosiu nepozuotas akimirkas. Akių spindėjimą nuo ašaros arba nuo juoko. Iš sumišimo prikąstą lūpų kamputį. Nuo nekantrumo šiek tiek nuraudusius skruostus. Basas kojas, pavargusias šokti. Pirštus, tvirtai įsikibusius į parankę.

Galiu pažadėti, kad po galybe įstabaus grožio vestuvinių atributų Tavo šventėje vis tiek pamatysiu Žmogų. Kad fotografuosiu jausmus. Pastebėsiu tai, ko galbūt ir pats nematai. Fotografuosiu taip, kad parodyčiau, koks esi nuostabus. Kai esi savimi.

Tad, jei jauti, jog matome panašiai, parašyki man.

SANDRA TAMOS © 2024 | visos teisės saugomos | VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA