VESTUVIŲ ORGANIZAVIMO PATARIMAI

STILIUS

Makiažas.

Natūralus, gaivus makiažas, kuris pabrėžia jūsų bruožus, o ne įrėmina į trendus ar per ryškius antakius visada išliks skoningas ir atlaikys laiko išbandymus. Rekomenduoju šias visažistes, kurios kuria natūralius makiažus ir pabrėžia Jūsų grožį: Kristina Busilaitė- Baranova, Greta Juozaponytė, vvm_face , Eva Marija Šidlauskaitė, Greta Remeikytė Stravinskė, Laura Kreivyte, Agnė Absolu (Vilnius/Klaipėda).

Jeigu turite galimybių rekomenduoju pasidaryti bandomąjį makiažą ir šukuoseną, kad vestuvių dieną jaustumėtės ramiai ir užtikrintai.

Taip pat labai rekomenduoju pasirūpinti ir jaunikio grimu. Kadangi jaunoji bus su makiažu, jaunikis be grimo greta jos atrodys „blankiai". Profesionaliai atlikto grimo žiūrint „plika akimi" nesimato, tačiau nuotraukose jis duoda puikų rezultatą. Be to reikėtų atkreipti, kad tiek nuotakos, tiek jaunikio įdegis būtų panašus. Jeigu nuotaka prieš vestuves naudoja savaiminį įdegį ar kitus būdus, jaunikis nuotraukose gali atrodyti labai išbalęs. Tad jaunikio grimas šiuo atveju pagelbėtų.

Suknelė.

Derindama fotosesijos lokacijas atsižvelgiu į vestuvių aprangos stilių. Tad besirinkdami drabužius apmąstykite, kur tiksliau norėtumėte fotosesijos. Visada galite pasikonsultuoti su manimi.

Rekomenduoju šiuos suknelių kūrėjus: Uta studio (Vilnius), VIELA (Kaunas/Vilnius), Aprilis (Vilnius), Amalija studija (Vilnius), Multi (Vilnius), Jurgita Bridal (Kaunas), MAS924 (Vilnius), UNDERESS (Vilnius).

Jeigu suknelę ketinate siūtis rekomenduoju šias suknelių siuvėjas: Renatos suknelės, ZIVU, Laura Graželytė (Kaunas), MJ Bridal Couture.

Kostiumas.

Juodas, bordo spalvos kostiumas suteikia solidumo, tad puikiai derės prie daug nėrinių, šilkinės, elegantiškos, ilgo šleifo suknelės. Ar renkantis miesto, dvarų aplinką.

Pilkas, rausvas, žalsvas, rudas, languotas kostiumas- tiks prie romantiškos, tiulinės, lengvos stiliaus nuotakos suknelės. Ar renkantis gamtos, miškų fotosesijos vietą.

Smėlinis šviesus kostiumas puikiai tinka miestui prie tam tikros architektūros bei pajūriui ar fotosesijoms, kur daugiau smėlio. Modernesniam variantui galima rinktis tamsią liemenę ar tamsius marškinius.

Renkantis marškinius geriausia ne melsvai baltos, o kiek gelsvos/ dramblio kaulo spalvos. Atkreipkite dėmesį į nuotakos suknelės atspalvį, NES BALTA SPALVA TURI TIEK ŠILTĄ, TIEK ŠALTĄ ATSPALVĮ. Geriausiai, kai abu atspalviai yra panašūs.

Taip pat renkantis žalios ar violetinės/ rausvos spalvos kostiumą atkreipkite dėmesį ar veidas neatrodo žalsvesnis ar labiau išbalęs. Pasiderinkite pagal savo spalvinį tipą, nes vienam geriau tiktų pvz. šiltos žalios, kitam šaltos žalios kostiumas. Taip pat ir su visų kitų spalvų kostiumais.

Kostiumas turi puikiai derėti. Nebūti per mažas ar didelis, pečiai tinkami, kelnės ne per trumpos ir ne per siauros. Taip pat matuojantis pabandyti atsisėsti. Turite jaustis gerai, nes teks nemažai judėti. Pažiūrėti ar kelnės, švarkas, marškiniai nelipa į viršų ar kaip nors keistai nesukrenta.

Rekomenduoju šiuos kostiumų salonus: Elitman, Suitsupply, City men, Baltman, Pierre Cardin, 1000 kostiumų, New men, Kostiumų centras, Harmman.Puokštė. Ji yra viena iš svarbių stiliaus detalių ir puikiai atskleidžia bei pagyvina nuotakos suknelę. Taip pat puokštė turi būti balanse su nuotakos proporcijomis, kitu atveju vizualiai atrodys disbalansas. Rekomenduoju šiuos floristus: Vynvytis, esea_house, Kililė studio, Žolynai, Studio Heygen, Kvietkos, Aliutė funky flowers.

VESTUVIŲ DIENOS PLANAS

Vestuvių planavimas, koordinavimas. Jeigu jaučiate poreikį galite patikėti vestuvių planavimą organizatoriams/ koordinatoriams. Rekomenduoju šiuos tiekėjus: It's A Match, Pinjata, 2Frogs, Vestivalis, Noriu ženytis.

Grupinės nuotraukos. Dėl jų geriau pasitarti atskirai jau tiksliau žinant vestuvių dienos planą.

Fotosesija. Nepalankiausias dienos metas fotosesijai vasaros metu tarp 12:00 — 14:00. Tad geriausia fotosesija planuoti prieš vidurdienį arba po 14-15 val. Geriausias variantas tarp 16-18 val.

Fotosesijai nusimatykite bent porą valandų, tačiau tai nėra būtinybė. Jeigu šventės vieta dėkinga savo aplinka, tuomet fotografuotis galima ir niekur nevykstant bei skiriant laiko 1 val. ar mažiau (arba tiek kiek norisi). Važiavimo laiką reikia pridėti papildomai prie fotosesijos laiko. Jau tikrai praėjo tie laikai, kai fotosesijoms būdavo skiriama 3 val. ir daugybė skirtingų lokacijų. Dabar fotosesijos trumpėja, paprastėja. Labiau akcentuojamas pasibūvimas kartu, pasivaikščiojimas, buvimas savimi (be dramiškų pozavimų). Taip pat daugiau dėmesio bendravimui ir buvimui su svečiais fotografuojant reportažiniu stiliumi.

Fotosesiją rekomenduoju daryti po ceremonijos, nes jaudulys prieš ceremoniją tikrai daro savo. Tad, daug sunkiau atrodyti atsipalaidavusiais ir linksmais nei po ceremonijos.

Video operatoriai. Svarbu atkreipti dėmesį, jog jų filmavimo stilius, būdas ir darbo metodika sutaptų su fotografo. Tai galime aptarti atskirai. Rekomenduoju šiuos: Rokas Bistrickas, Pelėda Paulius, Jakūnas Films.

Vakarinė dalis. Vakarinės dalys per keletą metų supaprastėjo. Vedėjai labiau atlieka tik kaip kordinatoriaus vaidmenį, žaidimų ir pan.dalykų vestuvėse vis mažiau. Įterpiamos vyno/šampano degustacijos svečiams (kol jaunieji fotografuojasi). Vakarinėje dalyje daugiau bendravimo, grupių pasirodymai, mažiau pasisėdėjimų prie stalų. Sveikinimai ir dovanų įteikimas taip pat palengva keičiasi į palinkėjimų knygas ir dovanų stalus, vietoje to tiesiog nuoširdūs apsikabinimai ir pokalbiai.

Svečių aprangos kodas.

Jeigu turite galimybes pakvietimuose ar šalia jų nurodykite rekomendacijas dėl aprangos kodo. Kodėl jis reikalingas? Pirmiausia, tai estetiškai ir vizualiai pakelia vestuvių atmosferą į kita lygį. Be to, svečiams daug lengviau planuotis, ką vilkėti šventės metu.

Svarbus momentas, jog svečius informuotumėte, kuo anksčiau, jog jie spėtų pasiruošti.

Svečiams galite pateikti keletos spalvų paletę. Atsižvelgiant į tai, kokią nuotaiką norite sukurti (romantišką, žaismingą, pastelinę, menišką, solidžią), kokioje vietoje vyks šventė (miestas, dvarai, gamta, miškai, pajūris ir pan.).

VESTUVIŲ DIENĄ SU SAVIMI REKOMENDUOJU TURĖTI

 • Dokumentai ir žiedai ( na čia ir taip aišku);

 • Vandens (ypač vasarą);

 • Nuotakai antrus patogius batelius;

 • Jaunikiui, jeigu diena labai karšta antrus marškinius (kad vakarinėje dalyje būtų patogiau);

 • Pleistrai;

 • Papildomos makiažo priemonės ( pudra, lūpų blizgis);

 • Adata su siūlais, žirklutėmis, žiogeliais;

 • Kosmetiniai lapeliai skirti atšviežinti makiažą;

 • Drėgnų servetėlių (suknelės tepasi, kostiumai irgi :) );

 • Jums reikalingi vaistai (visko būna);

 • Skėčiai.

SĖKMĖS PLANUOJANTIS